Usługi
Projektowanie

PROJEKTOWANIE

W pracowni BLOT uczestniczymy w całym procesie produkcji. Projektujemy wzory, wykonujemy prototypy, realizujemy produkt. Możesz zamówić projekt nadruku na koszulkę, torbę reklamową, czy unikatową tkaninę ozdobną, a potem ją u nas wykonać. Nasz zespół składa się z projektantów ubioru i grafików. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu nadruków na tekstylia. Pierwszym etapem naszej pracy jest rozmowa z klientem. Zależy nam, aby jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania. Kiedy zapoznamy się już z Twoim pomysłem, przystępujemy do projektowania. Następnie omawiamy z Tobą przygotowany wzór lub prototyp, aby nanieść poprawki i przystąpić do realizacji.

DRUK ARTYSTYCZNY I KOMERCYJNY

Pracujemy w technice sitodruku. Specjalizujemy się w realizacji zarówno małych, nietypowych zleceń, jak również dużych zamówień dla firm, instytucji, czy festiwali. Nie boimy się wyzwań. Działamy szybko i profesjonalnie. Oferujemy sitodruk wielkoformatowy. Przyjmujemy zamówienia już od 1 sztuki i 1 metra. Mamy szeroki wybór farb wodnych, ekologicznych oraz tzw. farb z efektem. Przykłady naszej pracy możesz zobaczyć w zakładce “Galeria”. Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości Pracowni BLOT.

Druk artystyczny i komercyjny
Oryginalny prezent

ORYGINALNY PREZENT

Chcesz przygotować jedyny w swoim rodzaju prezent? Zaproponuj wzór na koszulkę, torbę lub pościel, a my go dla Ciebie starannie wykonamy. Jeśli interesują Cię gotowe produkty lub szukasz inspiracji, zapraszamy do naszego sklepu. Zamówienie możemy dostarczyć bezpośrednio do Ciebie lub na adres wskazanej osoby. Gwarantujemy miłą niespodziankę.

WARSZTATY I EVENTY

W pracowni BLOT odbywają się warsztaty sitodruku, na których możesz własnoręcznie wykonać swój autorski nadruk. Dysponujemy parkiem maszynowym, co daje komfortowe warunki pracy i nieograniczone możliwości twórcze. Bierzemy udział w zorganizowanych imprezach, takich jak festiwale, pikniki, czy akcje charytatywne. Jeżeli jesteś zainteresowany taką atrakcją na swoim evencie, skontaktuj się z nami. Polub nas na Facebooku, a będziemy Cie na bieżąco informować o naszych wydarzeniach.

TECHNIKI DRUKU

Drukujemy na tekstyliach (wykroje, metraż, gotowe produkty). Specjalizujemy się w ekologicznych farbach wodnych. Inne techniki to plastizole, wywaby, puff, folie hot stamping, brokaty, a także specjalistyczne farby na nietypowe podłoża.

FORMATY ILOŚĆ WYCENA

Nie ograniczamy formatu ani ilości. Wydrukujemy mały logotyp na koszulce, metkę, komplet zasłon lub wielkoformatowa tkaninę ozdobna. Przyjmujemy zlecenia od jednej sztuki. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie. Napisz lub zadzwoń.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak również z projektantami ubioru, dizajnerami, projektantami wnętrz, agencjami reklamowymi i PR-owymi. Masz firmę? Organizujesz eventy? A może budujesz startup? Jesteśmy otwarci na współprace i nowe doświadczenia.

Drukujemy już od 1 sztuki. Druk wielkoformatowy na tkaninach. Własne wzornictwo i projekty. Korzystne ceny.