O nas

PRACOWNIA

BLOT to pracownia sitodruku i projektowania, miejsce które daje możliwość nieograniczonych działań twórczych i eksperymentów. W naszej siedzibie jest studio projektowe i strefa druku. Organizujemy warsztaty dla dorosłych i dzieci. Dysponujemy pełnym parkiem maszynowym, co zapewnia nam najwyższą jakość wykonania. Pracownia ulokowana jest w postindustrialnej przestrzeni WI-MA, w otoczeniu lokali usługowych, sal koncertowych, teatru i innych firm z branży kreatywnej. BLOT powstał na przełomie 2012/13 roku.

MARKA

BLOT to nie tylko pracownia sitodruku, w której możesz zamówić projekt lub wykonać nadruk na swoim produkcie. BLOT to także marka. Posiadamy produkty najwyższej jakości, stworzone dla Ciebie, przez zespół naszych projektantów. Zajrzyj do naszego sklepu. Być możne znajdziesz tam to, czego szukasz, a może zainspirujesz się do dalszych działań

NASZ ZESPÓŁ

Nie było by pracowni BLOT, gdyby nie Ci, którzy ją stworzyli. BLOT to miejsce unikatowe, skupiające wyjątkowych ludzi. Niektórzy są z nami od samego początku, a inni dołączają tylko na chwilę. Ale to, co nas łączy, to pasja, profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół skupia uzdolnionych artystów, mających bogate zaplecze działań na przestrzeni projektowania ubioru, sztuki, grafiki i designu. Lubimy się rozwijać i chętnie przekazujemy wiedze dalej. Organizujemy staże i praktyki dla młodych zdolnych. Nieustannie szukamy nowych inspiracji i nie boimy się wyzwań. Różnorodne doświadczenia ułatwiają nam odnaleźć drogę w lesie designu.