Warsztaty

WARSZTATY SITODRUKU 

BLOT zaprasza do swojego warsztatu!
czas trwania: 4 godziny, 11.00-15.00
ilość uczestników: max. 6 osób

Dysponujemy w pełni wyposażonym warsztatem do wykonywania nadruków na tekstyliach. Duży stół drukarski pozwoli na swobodę podczas działania i na pewno nikomu nie zabraknie przestrzeni do twórczej pracy. 
W ramach warsztatów opowiemy o technice sitodruku i poprowadzimy zajęcia praktyczne, podczas których każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonać nadruk własnego wzoru lub skorzystać z przygotowanych przez nas matryc. 

BLOT
W cenie warsztatów zapewniamy materiały potrzebne do zapoznania się z techniką: sita, kalki, emulsje światłoczułą, farby wodne. 
Dodatkowo oferujemy eko torby do zadrukowania w cenie 10,00 zł.

UCZESTNICY
Przynieście ze sobą to na czym chcecie wykonać nadruk, dowolne tekstylia (koszulki, torby, serwetki, kawałki materiałów) lub papier . Jeżeli macie wątpliwości co nadaje się pod zadruk odpowiemy na wszystkie pytania pod adresem: blot.pracownia@ gmail.com .

Proponujemy dwie opcje wzięcia udziału w warsztatach:

I. Zaprojektowanie i drukowanie własnego wzoru (wykonanie projektu i naświetlenie matrycy. W tym celu należy wysłać do nas zaprojektowany wzór na adres blot.pracownia@ gmail.com najpóźniej dwa dni przed terminem warsztatów. Jest możliwość konsultacji dotyczących przygotowania swojego projektu do dalszego procesu.) 
– koszt 130,00 zł

II. Stworzenie i drukowanie kompozycji przy użyciu sit, którymi dysponuje Pracownia.
– koszt 100,00 zł

Aby zapisać się na warsztat, wystarczy wysłać e-mail na adres: blot.pracownia@ gmail.com

Do zobaczenia!
napisz

Wiesz już jak możesz wykorzystać te możliwości? Napisz, porozmawiamy o tych pomysłach.
blot.pracownia@gmail.com
© 2017 BLOT