Jesteś Projektantem?

Masz pomysł na design? Chcesz wzbogacić swoje dzieło o niepowtarzalny druk? Stwarzamy możliwość realizacji takich działań. Zadrukujemy tyle tkaniny, ile przyniesiesz, czy to metr czy więcej.
Wiesz już jak możesz wykorzystać możliwości naszej Pracowni Sitodruku?
Napisz, zadzwoń porozmawiamy o Twoich pomysłach.

Masz ciekawy projekt ale nie wiesz jak go przygotować do druku? Nie przejmuj się!
Doradzimy Ci i pokażemy jak to zrobić.

wymyślimy, zaprojektujemy, zrealizujemy

Masz Firmę?

Przygotowujesz promocję lub event? Zacznij od wydrukowania u nas swojego logotypu na koszulce, torbie, majtkach czy na czymkolwiek chcesz. Wysoka jakość nadruku dostępna jest już przy małych zamówieniach. Jesteśmy tak dobre, że jeśli tylko zechcesz wymyślimy, zaprojektujemy i zrealizujemy gadżet jak żaden inny.


Oryginalny prezent?

Czemu nie! Jeśli chcesz przygotować na wyjątkową okazję jedyny w swoim rodzaju prezent, to dobrze trafiłeś. Dysponujemy również własnymi produktami, które możemy przyozdobić, zadrukować i zapakować według Twojego pomysłu. Wykorzystaj możliwości naszej Pracowni Sitodruku!

techniki
druku

Drukujemy na tekstyliach
(wykroje, metraż, gotowe produkty).
Specjalizujemy się w ekologicznych farbach wodnych. Inne techniki to plastisole, wywaby, puff, brokaty, flock, a także specjalistyczne farby na nietypowe podłoża.

formaty
ilość

BLOT nie ogranicza formatu ani ilości. Mały logotyp na koszulce, komplet zasłon czy wielkoformatowa tkanina ozdobna - BLOT da radę. Przyjmujemy zlecenia od jednej sztuki. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dogadajmy szczegóły, wyślij zapytanie na maila lub zadzwoń.

Otwarta
Pracownia

Postanowiłyśmy oddać w Wasze ręce naszą Pracownię.
Umów się z nami, a pokażemy Ci jak drukować, damy możliwość  skorzystania
z naszego zaplecza. Przyjdź do nas, by wybrać idealny kolor. Dopracować detale.


napisz

Wiesz już jak możesz wykorzystać te możliwości? Napisz, porozmawiamy o tych pomysłach.
blot.pracownia@gmail.com
© 2017 BLOT