Kim jesteśmy?

BLOT powstał na przełomie 2012/13 roku, jest to pracownia sitodruku i projektowania, założona z pasji do wszelkiego rodzaju printów. Miejsce które daje możliwość nieograniczonych działań twórczych i eksperymentów. Ulokowane jest w pofabrycznych przestrzeniach Widzewskiej manufaktury. KOLOR STRUKTURA TKANINA WZÓR NADRUK GRAFIKA PROJEKT PASJA PRACA Jeżeli jesteście ciekawi co robimy  w Naszej pracowni, zapraszamy   Was na strony marki BLOT  http://blotdress.com/ oraz http://www.blothouse.com/  a także do naszych sklepów internetowych  http://www.blotdress.com/sklep/, http://www.blothouse.com/sklep/pl/  i gdzie możecie kupić produkty od początku do końca zaprojektowane i wykonane w BLOT Pracowni Sitodruku.

Co, jak i gdzie robimy?

Od pomysłu do realizacji. Jesteśmy studiem projektowym, które zajmuje się wzornictwem, projektowaniem ubioru i aranżacją wnętrz. Kontrolujemy cały proces produkcyjny. Łatwo nam to robić, gdyż jest on w całości realizowany w naszej Pracowni. Poza studiem projektowym posiadamy kompletny park maszynowy.
W naszej ofercie znajdziesz również autorskie produkty marki BLOT.
Siedziba naszej firmy znajduje sie w centrum Polski, w Łodzi. Łódź włókiennicza to nie tylko tradycja, ale przede wszystkim największy dostęp do producentów tkanin
i dzianin.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z projektantami ubioru, dizajnerami, projektantami wnętrz, agencjami reklamowymi i PR-owymi. Kompleksowość naszych usług umożliwia nam realizacje poleconych nam zleceń. 


napisz

Wiesz już jak możesz wykorzystać te możliwości? Napisz, porozmawiamy o tych pomysłach.
blot.pracownia@gmail.com
© 2017 BLOT